ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магационер

0favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJNM
Работно место: Магационер
Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: нема информација
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 15-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Квалификации:

- со или без работно искуство

- средна стручна подготовка

- со или без возачка дозвола 

Детали за огласот:

Компанија со дваесет и седум годишно постоење, има потреба од лица за работа во МАГАЦИН, Работната позиција вклучува прием, организација и категоризација на влезната роба. Средување и соодветно распоредување на робата, како и подготовка, издавање и испорака на робата.Исполнувањето на поставените задачи од страна на претпоставените лица. Ве молиме докплку сте заинтересирани, пратете Ваша биографија на oglasieling@t.mk

Веб страна: http://www.eling.com.mk/
Контакт телефон: +38922770500
Контакт емаил: oglasieling@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Инженер за електроодржување

0 favorite Објавен: 12-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Call Centre Representative

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: CAREER AT ONECONTACT Job Title : B...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инжинерин...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба - Скопје

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија ЕЛИНГ ДОО Скопје, со д...

Електроничар

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ФИБЕРНЕТ М-К Скопје как...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИОЛТА ФРИГО ДООЕЛ С...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Оглас за вработување на сервисер/електроничар во ЕРФИКС

1 favorite Објавен: 28-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Работник за приватно обезбедување

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Рудници и железарниц...

Индустрија: Услуги

Регион: нема информација

Оглас: Работник за приватно обезбедувањ...

Вработување во Акселтра! Се бара: Административен асистент

0 favorite Објавен: 04-04-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Front-end developer

0 favorite Објавен: 27-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: -Design , development and implement...

Аниматор

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: atelje hobi art diza...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: нема информација

Оглас: Игротека Habyland jungle има пот...

УКИМ објавува оглас за вработување

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Универзитетот „Св. Кирил и Методиј”...

Останати огласи од иста компанија

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 27-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија со дваесет и седум годишн...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 28-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија ЕЛИНГ ДОО Увоз – Извос Ск...

сметководител

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија со дваесет и седум год...

Комерцијалист за продажба - Скопје

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија ЕЛИНГ ДОО Скопје, со д...

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 13-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Компанија која се занимава со прода...

Магационер

1 favorite Објавен: 13-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Компанија со дваесет и седум годишн...