ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ассистент за продажба

0favoriteОбјавен на: 14-04-2019  |  Компанија: Bellina ramstor  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKJNF
Работно место: Ассистент за продажба
Компанија: Bellina ramstor
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Македонија
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Komunikativna, fleksibilna, ispolnitelna

Детали за огласот:

Bellina se zanimava so francuski parfemi i organska kozmetika  Od pricina sto e otvoren nov stand Potrebna e devojka za rabota vo Bellina Ramstore mall. Kontakt na 070 220 798 ili na E mail Nadica_88@hotmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОСМОС ГРУП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: NEW COSMOS има потреба од вработува...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Телефонски оператор

2 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОДАВНИЦА М ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за утврдување на коректни ф...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Центар

Оглас: ...

ESPRESSO TEAM LEADER

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба

Регион: нема информација

Оглас: Atlantic Grupa is one of th...

Продавач

1 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПОРТЕКС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Биди дел од тимот на СПОРТЕКС ДООЕЛ...

Останати огласи во ист регион

Quality assurance

0 favorite Објавен: 01-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Телефонски консултант со германски јазик

0 favorite Објавен: 15-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛС ВЕНЕРАС ПОСРЕДНИ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: KОНКУРС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ...

Возач

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Актифф

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Актифф доо Скопје има потреба од вр...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Superior Dispatch Se...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Superior Dispatch Service, located ...

Заработка од дома / Zarabotka od doma

2 favorite Објавен: 15-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MAYACLIXFAMILY

Индустрија: Информатика

Регион: Македонија

Оглас: Бидете и вие дел од успешните! Н...