ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Монтер

0favoriteОбјавен на: 14-04-2019  |  Компанија: ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKJML
Работно место: Монтер
Компанија: ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Производство
Реон: Скопје
Отворен од: 15-04-2019
Отворен до: 03-05-2019
Плата: од 20.000.00мкд
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

ВКВ

КВ

возачка дозвола Б-категорија

 

Детали за огласот:

Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје, поради зголемени обврски према добавувачи има потреба од Монтери на Тенди, Лесна метална конструкција, Настрешници, Чадори и Урбана Опрема со Детски Игралишта

Веб страна: www.laplast-m.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самеримпекс - Импулс...

Индустрија: Производство

Регион: Струшки

Оглас: Самеримпекс Импулси (www.impulsi.co...

Бравар

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фабриката за производство на мебел ...

Опслужувач на линија во производството на пијалаци

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Производство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Нашиот клиент APTIV е реномирана ин...

Возач

1 favorite Објавен: 11-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународната компанија за управува...

Доставувач

2 favorite Објавен: 12-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Интер Монди има потреба од теренски...

Останати огласи во ист регион

Курир

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Чувар

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...