ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

доктор на стоматологија

2favoriteОбјавен на: 13-04-2019  |  Компанија: ПЗУ Стоматолошка Орд...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJMK
Работно место: доктор на стоматологија
Компанија: ПЗУ Стоматолошка Ординација Д-р Нечаковски - Битола
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Битола
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: 18.000 >>
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Важечка лиценца од Стоматолошката Комора на Македонија

Детали за огласот:

ПЗУ Стоматолошка Ординација Д-р Нечаковски - Битола објавува проширување на својот тим со доктор на стоматологија, за полно работно време со договор за неопределено време. Доколку сте позитивна и комуникативна личност посветена на детали, сакате да работите современа стоматологија во пријатна атмосфера која поттикнува учење и напредување, целосно фокусирани на здравјето на пациентите - вие сте потенцијален член на нашиот тим - конатктирајте не на rabota@dentist.mk

Веб страна: www.stomatolog.com.mk
Контакт телефон: 070395362
Контакт емаил: rabota@dentist.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Физио-терапевт

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: pozitiva

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Студио Позитива има потреба од Физи...

Доктор по медицина специјализант

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 03-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребни се негувател/ка за работа ...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 29-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АЗУРА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од доктор специјаслит...

СПЕЦИЈАЛИСТ ПО МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

0 favorite Објавен: 29-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АЗУРА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од доктор специјалсит...

Негувателка

0 favorite Објавен: 02-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битола

Оглас: ...

Раководител

3 favorite Објавен: 17-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: Позицијата вклучува : • Беспреко...

Инженер-технолог за производство

1 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугипро...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

5 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Битола

Оглас: ...

Опслужувач на уреди во преработката на млеко

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за преработк...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...