ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

0favoriteОбјавен на: 13-04-2019  |  Компанија: TTG  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJLO
Работно место: Референт за продажба
Компанија: TTG
Индустрија: Автомобилска
Реон: Штип
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп -Штип има потреба од референт за продажба.Солидна плата,осигурување и бонуси. инф.на тел.070/264-321 или во просториите на ул.Вељко Влаховиќ бр.2лок.1 Штип

Веб страна:
Контакт телефон: 070/264-321
Контакт емаил: ttgst@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Автолимар

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dellfix GmbH

Индустрија: Автомобилска

Регион: Германија

Оглас: Опис на компанијата: &nbs...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dellfix GmbH

Индустрија: Автомобилска

Регион: Германија

Оглас: Опис на компанијата: &nbs...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Персонал за прием на Клиенти

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dellfix GmbH

Индустрија: Автомобилска

Регион: Германија

Оглас:   Опис на компанијат...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АБЦ Логистика

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Рент а кар агенција има потреба од ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Кривогаштани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 12-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРИМА ГУСТО ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Штипски

Оглас: ПРИМА ГУСТО Е КОМПАНИЈА КОЈА СЕ ЗАН...

Возач

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медитеран

Индустрија: Туризам

Регион: Штипски

Оглас: Медитеран - Травел СервиС - oбјаву...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штип

Оглас: ...

Електроинженер-контролор

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТП АУТО ЕКСПЕРТ ДОО...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Штип

Оглас: ...

Електроинженер-контролор

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТП АУТО ЕКСПЕРТ ДОО...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Штип

Оглас: ...