ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

2favoriteОбјавен на: 13-04-2019  |  Компанија: Ресторан Cherry orch...  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJLN
Работно место: келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна
Компанија: Ресторан Cherry orchard Волково Скопје
Индустрија: Гастрономија
Реон: Скопје
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 13-05-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

сериозност и работливост

Детали за огласот:

За новата сезона и отворање на Ресторанот Cherry orchard во Волково кај коњичкиот клуб Стара Круша потребен е персонал, келнери и работници во кујна

Веб страна:
Контакт телефон: 078340747
Контакт емаил: eventa.solution@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Пекар

0 favorite Објавен: 12-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Jontashi

Индустрија: Гастрономија

Регион: Скопје

Оглас: Јонташи е производство на различ...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Производство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Одговорен инженер за експлоатација и мобилност на опрема

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурително брокерс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...