ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Optika Retina

17favoriteОбјавен на: 13-04-2019  |  Компанија: Optika Retina Beta-M...  |  Индустрија: Оптика


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKJIN
Работно место: Optika Retina
Компанија: Optika Retina Beta-Med dooel
Индустрија: Оптика
Реон: Тетово
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 30-06-2019
Плата: По договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна: optikaretina1999
Контакт телефон: 070212154
Контакт емаил: eratateshi@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Електроинженер за електрани

0 favorite Објавен: 16-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Собар/ka

2 favorite Објавен: 01-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Emka

Индустрија: Туризам

Регион: Тетовски

Оглас: Се бараат 3 собарки за работа во хо...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел СКАРДУС ДОО

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Хотел Скардус -Попова Шапка има пот...

Асистент за продажба

1 favorite Објавен: 07-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Економист за платен промет

0 favorite Објавен: 11-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА А...

Индустрија: Економија

Регион: Тетово

Оглас: ...