ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 12-04-2019  |  Компанија: Друштво за трговијап...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKJHL
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за трговијапроизводство и услуги ЦИРУСИ Благоја ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Карпош
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 16-04-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Промотер/-ки и Дистрибутери/-ки

2 favorite Објавен: 25-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Илеад Дооел Скопје

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: Илеад ДООЕЛ Скопје бара:- 2 дист...

Prodavac/ka za vo market

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: Елида Маркети има потреба од раб...

Сервисер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BELI EURO - TEKNIKA

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговска фирма од областа на греење...

Prodavac/ka za vo market

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавачи и касиери со или без рабо...

Магационер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BELI EURO - TEKNIKA

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговска фирма со седиште во Визбег...

Промотер/-ки и Дистрибутери/-ки

0 favorite Објавен: 25-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Илеад Дооел Скопје

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Тетово

Оглас: Илеад ДООЕЛ Скопје бара: ...

Останати огласи во ист регион

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИКСИТ МОБИЛЕ ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРТО ДЕНТА ЕС ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИК Системи

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Продажба на опрема и системи за: -...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...