ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Пекар

0favoriteОбјавен на: 12-04-2019  |  Компанија: Jontashi  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKINK
Работно место: Пекар
Компанија: Jontashi
Индустрија: Гастрономија
Реон: Скопје
Отворен од: 12-04-2019
Отворен до: 26-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Се бара пекар за правење на леб и пецива од интегрално брашно. Претходно работно искуство е предност, но не е неопходно, додека ведар дух е задолжителен :) Позицијата е со скратено работно време. 

Детали за огласот:

Јонташи е производство на различни видови на леб и други пецива од интергрално брашно.              

Веб страна:
Контакт телефон: 078 421 718
Контакт емаил: mihajloskae@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

2 favorite Објавен: 13-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Cherry orch...

Индустрија: Гастрономија

Регион: Скопје

Оглас: За новата сезона и отворање на Р...

Останати огласи во ист регион

Раководител на сектор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Социјален работник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна установа за...

Индустрија: Социјална

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...