ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

1favoriteОбјавен на: 11-04-2019  |  Компанија: Тобако Корнер  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKIJF
Работно место: Референт за продажба
Компанија: Тобако Корнер
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 12-04-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: 14.000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- ССС

- Продажни вештини

- Работа на компјутер

 

Детали за огласот:

ТОБАКО КОРНЕР ДООЕЛ

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Штип

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Prodavac/ka za vo market

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛИДА ДОО Куманово

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавачи и касиери со или без рабо...

Промотер/-ки и Дистрибутери/-ки

3 favorite Објавен: 25-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Илеад Дооел Скопје

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: Илеад ДООЕЛ Скопје бара:- 2 дист...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 25-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Технички претставник на продажба

0 favorite Објавен: 25-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Драчево

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРТО ДЕНТА ЕС ДОО Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

English Language Representative

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: OneContact Dooel Sko...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: - THIS IS A FULL TIME/PART TIME ...

Доктор по медицина оториноларинголог

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...