ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магационер

1favoriteОбјавен на: 11-04-2019  |  Компанија: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKHHN
Работно место: Магационер
Компанија: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 11-04-2019
Отворен до: 25-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни Квалификации: Задолжително, средна стручна спрема – пожелно маш. струка со работно искуство, До 35 год. возраст, Возачка дозвола Б категорија, Способност за индивидуална и тимска работа.

Детали за огласот:

Кратка Содржина: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ Скопје  е трговска фирма која се наоѓа во кругот на Металски Завод Тито и има потреба од магационер за неопределено работно време со минимум  средна стручна спрема – пожелно маш.срука со работно искуство, До 35 год. возраст, Возачка дозвола Б категорија. info@megavent.mk

Веб страна: www.mrgavent.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@megavent.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 21-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија Велкоски

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Комерцијалист за продажба Унапре...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MERKUR TREJD DOOEL B...

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: МЕРКУР ТРЕЈД ДООЕЛ Битола вработува...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГИС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ГИС ДООЕЛ-компанија која се за...

Останати огласи во ист регион

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рефреш Џус Бар

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Џус бар во центар има потреба од пе...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bima Logistika

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Магационер

0 favorite Објавен: 09-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ Скопје е трговска ...