ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административен работник

4favoriteОбјавен на: 10-04-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKGJJ
Работно место: Административен работник
Компанија: Приватна здравствена установа-Специјализирана болница по офталмологија СИСТИНА ОФТАЛМОЛОГИЈА Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 10-04-2019
Отворен до: 17-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

“Систина Офталмологија“ е најголемата и најмодерна приватна болница во регионот и е пример за успешна приказна во здравствениот сектор со медицински услуги според најсовремените протоколи во лекувањето на пациентите. Врвниот медицински тим користејќи современи методи и техники им стои на располагање на пациентите 24 часа во денот, 7 дена во неделата.

 

Поради проширување на својот тим, Систина Офталмологија во Скопје објавува оглас за вработување на:

 

1.     АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

 

Потребни квалификации:

-        Завршено средно стручно образование

-        Искуство во работа со клиенти

-        Познавање на албански јазик

-        Развиени компјутерски вештини и познавање на MS Office програмите

 

Одговорности и работни задачи:

-        Водење на општи административни деловодни работи

-        Прием и проследување на повици, проследување на документи

-        Прием и пречекување на странки

-        Деловна коресподенција

 

Личен профил:

-        Одлични организациски вештини и способност за одредување приоритет

-        Одлични комуникациски и презентациски вештини

-        Аналитички способности, упорни и енергични

-        Професионален и позитивен однос

-        Љубезност, учтивост и хуманост

-        Способност за самостојна и тимска работа, и работа под притисок

 

 

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови и Сте заинтересирани за нови предизвици и постојан развој на Вашата кариера, испратете Ваша кратка биографија (CV) со Ваша слика, на следната email адреса: kariera@sistinaoftalmologija.mk, со задолжителна назнака “За оглас за Административен работник”.

 

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Веб страна: www.sistinaoftalmologija.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 12-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: SANTER PLUS GROUP

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Групација на болниц...

доктор на стоматологија

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: СЕ БАРА СТОМАТОЛОГ ВОЛОНТЕР /ПРА...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Чаир

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист за медицински помагала и средства​

1 favorite Објавен: 15-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО-ТИМ

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Одлични комуникациски и интерпер...

Медицински болничар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Фармација

Регион: Центар

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СМО-СД ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Менаџмент

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицински лабораториски аналитичар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...