ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач/ка во колонијал ДООЕЛ Конпулс Струга (спроти Версус)

11favoriteОбјавен на: 25-03-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLIJLK
Работно место: Продавач/ка во колонијал ДООЕЛ Конпулс Струга (спроти Версус)
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги Петко Негриески КОНПУЛС увоз-извоз ДООЕЛ Струга
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Струга
Отворен од: 25-03-2019
Отворен до: 20-04-2019
Плата: Плата + бонуси
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на продажното место Подготвеност за тимска работа и работа во динамична работна атмосфера.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KS Group DOO

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Отворени се нови работни места на н...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

ESPRESSO TEAM LEADER

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба

Регион: нема информација

Оглас: Atlantic Grupa is one of th...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОСМОС ГРУП

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: NEW COSMOS има потреба од вработува...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Диспечер/ка

1 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИЗИ ГРУП ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струшки

Оглас: 2 ново отворени позиции за диспечер...

сметководител

1 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струга

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 06-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Болд Девелопмент

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Струшки

Оглас: Bold Development, an English outsou...

Шпедитер

4 favorite Објавен: 06-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карго Шпедиција

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струшки

Оглас: Шпедиција има потреба од цариски за...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФРЕНДС ЕНД ФЕМИЛИ 20...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струга

Оглас: ...