ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

8favoriteОбјавен на: 20-03-2019  |  Компанија: АД АНГРОПРОМЕТ-ТИКВЕ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHOOI
Работно место: сметководител
Компанија: АД АНГРОПРОМЕТ-ТИКВЕШАНКА-Кавадарци
Индустрија: Сметководство
Реон: Кавадарци
Отворен од: 21-03-2019
Отворен до: 05-05-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ASP CONSALTING DOOEL...

Индустрија: Сметководство

Регион: Охридски

Оглас: АСП Консалтинг ДОО Охрид претставув...

сметководител

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ASP CONSALTING DOOEL...

Индустрија: Сметководство

Регион: Охридски

Оглас: АСП Консалтинг ДОО Охрид претставув...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Приправник/Правник

1 favorite Објавен: 22-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСП КОНСАЛТИНГ ДОО О...

Индустрија: Сметководство

Регион: Охрид

Оглас: АСП Консалтинг ДОО Охрид претста...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈОЛАК ДООЕЛ Охрид

Индустрија: Сметководство

Регион: Охрид

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Инженер-агроном

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БАРОВО ДООЕЛ Скопје ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Кранист

1 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tirrena Scavi

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Возач на камион со кран...

Возач на товарно возило

4 favorite Објавен: 13-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на камион

5 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Работник за едноставни работи во монтажа

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Ракувач на градежна машина

5 favorite Објавен: 19-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tirrena Scavi

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна градежна компанија во Р...