ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист

6favoriteОбјавен на: 19-03-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHNMK
Работно место: Економист
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги КВ-ЛИНК увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Економија
Реон: Битола
Отворен од: 20-03-2019
Отворен до: 23-03-2019
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Сметководител / Accountant

6 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Економија

Регион: Прилеп

Оглас: Долгогодишна фирма има потреба о...

Економски техничар

2 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Куманово

Оглас: ...

Економист

1 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТК БАНКА АД Скопје

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 03-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Техничка секретарка

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара техничка секретарка со позн...

Економист за анализа и планирање

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Ракувач со печатарска машина

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Битола

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...