ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ПЗУ Поликлиника Виталино

27favoriteОбјавен на: 19-03-2019  |  Компанија: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА ВИТА...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHNJM
Работно место: ПЗУ Поликлиника Виталино
Компанија: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА ВИТАЛИНО
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Велес
Отворен од: 19-03-2019
Отворен до: 01-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Пзу Поликлиника Виталино има потреба од Специјалист по Медицина На Трудот за повеќе информации јавете се на бројот 071962008

Детали за огласот:

Пзу Поликлиника Виталино има потреба од Специјалист по Медицина На Трудот за повеќе информации јавете се на бројот 071962008

[Специјалист по трудова медицина]

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Ново село

Оглас: ...

Оптичар

0 favorite Објавен: 28-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Sante Plus Grupacija na bolnici otv...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU POLIKLINIKA MAGD...

Индустрија: Медицина

Регион: Охридски, Струшки, Ц...

Оглас: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА МАГДИС ИМА ПОТРЕБА ...

Дефектолог

1 favorite Објавен: 07-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аудитива

Индустрија: Медицина

Регион: Штипски

Оглас: Преставништво за слушни апарати Ауд...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 31-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица На...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом Нана има потреба од негователка...

доктор на стоматологија

0 favorite Објавен: 30-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ стоматолошка орд...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: Стоматолошка ординација  им...

Останати огласи во ист регион

Возач

1 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара возач на камион за работа н...

Шивач

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Чувар на пријавница

13 favorite Објавен: 24-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЈУ-КА ДООЕЛ увоз-изв...

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: За прием и испраќање на гости, в...

Багерист

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара ракувач на багер за работа ...

Работник-дробиличар

0 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Се бара ракувач на дробилка за рабо...

Архитект

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Велес

Оглас: ...