ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Помошник на стара жена

13favoriteОбјавен на: 16-03-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHLJK
Работно место: Помошник на стара жена
Компанија: нема информација
Индустрија: Услуги
Реон: Гевгелија
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: По договор
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Се бара жена за да и помага на постара бабичка со домашните обврски. 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Sales Account Manager

Објавен: 25-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЛАКО ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Flako is an international BPO indus...

Оператор

10 favorite Објавен: 04-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Кочански

Оглас: Се бараат лица за работа како опера...

Оператор

1 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на Евротип Спортски Об...

ИТ ТЕХНИЧАР

3 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Техничка поддршка За потребите н...

Оператор

4 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Our mission is to provide our clien...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребни квалификации Високо обр...

Останати огласи во ист регион

Рецепционер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Готвач

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Производство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Крупие

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

BRKV is looking for Data Entry Operator

0 favorite Објавен: 06-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Remote Magento Developer

0 favorite Објавен: 25-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Start a career with the world’s lar...

МОН распишува оглас за рецензенти на учебници

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Практикант за Дигитален Маркетинг

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Сакаме да ги освежиме нештата во на...

Отворено работно место за познавачи на германскиот јазик (минимум Б2 ниво)

0 favorite Објавен: 29-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

BizzBee Solutions вработува Junior Sales Representative

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...