ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Помошник на стара жена

13favoriteОбјавен на: 16-03-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHLJK
Работно место: Помошник на стара жена
Компанија: нема информација
Индустрија: Услуги
Реон: Гевгелија
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: По договор
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Се бара жена за да и помага на постара бабичка со домашните обврски. 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Phone Sales Representative

0 favorite Објавен: 16-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FLAKO DOOEL Skopje

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Flako is an international BPO indus...

Градежен работник за одржувања

0 favorite Објавен: 04-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: друштво за посредува...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Kомпанија од Скопје има пот...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cleaner

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за одржување на хигиена Кли...

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 09-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рудници и Железарниц...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Работник за приватно обезбедување...

Персонал за техничко одржување

0 favorite Објавен: 05-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Kомпанија од Скопје има потреба од ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 09-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: AIRCOOL - BIO DOO

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од лице за одржување ...

Останати огласи во ист регион

Специјалист за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градењепр...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

.NET DEVELOPER

0 favorite Објавен: 17-04-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Basics Nextsense is specialized...

UX designer / UX engineer

0 favorite Објавен: 18-04-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: For our User Experience Office in S...

Тесар,Ѕидач,Армирач,Молери, електричари, водоинсталтери, керамичари и Помошник мајстори (Хрватска)

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Хрватска и ЕУ

Оглас: Работа на објекти...

Вработување во Биро проект - Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 19-04-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Германската компанија Гересхајмер има отворена позиција за менаџер на човечи ресурси

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

majstor za krovovi

1 favorite Објавен: 28-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Македонија

Оглас: Kanadska firma ima potreba od...