ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: АМИГОС ДООЕЛ-ВАНАКО ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHLFH
Работно место: Продавач
Компанија: АМИГОС ДООЕЛ-ВАНАКО ТРЕЈД
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 21-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

-Минимум ССС

-Пожелно е претходно искуство во областа

Детали за огласот:

Амигос ДООЕЛ-Подружница Ванако Трејд со седиште во Трубарево е компанија за малопродажба на материјали од областа на електрика, водовод, санитарија, градежни материјали, бои и лакови, рачен и електричен алат.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vanakotrejd@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бест Марткет ДПТУ

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Бестмаркет настојува на своит...

Account Manager for International Clients

Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мастер Спорт ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Бараме продавачка за работа во прод...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 16-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕПТУН МАКЕДОНИЈА

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: НЕПТУН МАКЕДОНИЈА, најголемиот реги...

менаџер за директна продажба

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МКНИГА

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Македонија

Оглас: МЛАДИНСКА КНИГА, водечка компан...

Оператор

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тропски свет

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Pet Shop ima potreba od prodavac/ka...

Келнер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

IT Administrator

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bato&Divajn Graphics...

Индустрија: Графичка

Регион: Скопје

Оглас: Bato & DivajnGraphicCenter &...

Билетар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Скара-мајстор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...