ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Promoter i prezenter

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: d.o.o.Medija Planet  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHLFG
Работно место: Promoter i prezenter
Компанија: d.o.o.Medija Planet
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 15-04-2019
Плата: 18.000,00
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара:

 

- 2 продавачки (постојано вработување)

- 3 презентерки со и без работно искуство од 20-30 год.

Дополнителни  информации на тел:077/426-021, 

mail: medijaplanet@yahoo.com

 

Ние ви нудиме:

Редовни месечни примања,

Пријатно работно опкружување,

Додатоци и бонуси за успешно исполнети резултати,

Обуки, тренинзи можност за постојан развој.

Веб страна:
Контакт телефон: 077/426-021
Контакт емаил: medijaplanet@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Продавач во Книготека Икона

2 favorite Објавен: 09-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Продавач во Книготека Икона

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Офсет печатар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичко ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Градежен инженер-проектант

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОКТОПУС РИЈЕКА ДОО Х...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Електромонтер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: ЕЛЕКТРОИЗГРАДБА ДООЕЛ Скопје има...