ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Promoter i prezenter

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: d.o.o.Medija Planet  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHLFG
Работно место: Promoter i prezenter
Компанија: d.o.o.Medija Planet
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 15-04-2019
Плата: 18.000,00
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара:

 

- 2 продавачки (постојано вработување)

- 3 презентерки со и без работно искуство од 20-30 год.

Дополнителни  информации на тел:077/426-021, 

mail: medijaplanet@yahoo.com

 

Ние ви нудиме:

Редовни месечни примања,

Пријатно работно опкружување,

Додатоци и бонуси за успешно исполнети резултати,

Обуки, тренинзи можност за постојан развој.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Асистент на продажба во продажниот салон во КапитолМол Скопје

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас:   Потребни квалифика...

Доктор по медицина педијатар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на лесни доставни возила

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

KONOBAR

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Caffe Duo

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Kaficot Caffe Duo vo naselba lis...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...