ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Градежен инженер

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Ofis bilding menadzm...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHLFF
Работно место: Градежен инженер
Компанија: Ofis bilding menadzment
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ВСС

Детали за огласот:

Гемма инженеринг доо има потреба од градежен инженер со работмо искуство од 5 години.

Работно искуство во струката ке се смета за предност Познавање на англиски јазик Задолжително познавање на ArchiCAD,AutoCAD,MS Office. Други вештини и карактеристики: Одлични аналитички, комуникациски и организациски способности Диманичност,ефикасност и фелксибилност Тимска работа и решавање на проблеми со останатите фази Работни задачи: Извршување активности при реализација на проекти од високоградбта, согласно законот за градење и останатите прописи за проектирање на објекти од високоградба. Заинтересираните кандидати своето CV да го пратат на меил: info@gemma.mk

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач

1 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хантерс Дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Сите заинтересирани можат да се ...

Кранист

0 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pera Construction En...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Кранист со работно искуство...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: rabota

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Охридски

Оглас: Потребни се општи работници за град...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЗПЗ НАПРЕДОК

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Хитно потребан хаусмајстор за од...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pera Construction En...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежен работник со и без квалифик...

електричар/електромонтер

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СБТЕЧ ДОО Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УРБАН КОМФОРТ ДОО Ск...

Индустрија: Производство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хемиски инженер

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТ ТРЕЈДИНГ КОМПАН...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Работник во одржување

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...