ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Проект асистент

1favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Здружение на граѓани...  |  Индустрија: Невладини организаци...


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHKOO
Работно место: Проект асистент
Компанија: Здружение на граѓани МЕДИА ПЛУС Штип
Индустрија: Невладини организации и Здруженија
Реон: Штип
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 29-03-2019
Плата: 9000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС или ВСС

Детали за огласот:

ЗГ Медиа плус има потреба од едно лице Практикант за работна позиција проектен асистент. Предност имаат кандидатите со познавање на англиски јазик.

Лицата кои ќе се јават треба да се пријавени во Центарот за вработување, бидејќи огласот е наменет за лице кое ќе биде на обука со користење на мерката Практикант во времетраење од 3 месеца со бруто плата од 9.000 која ќе им ја исплаќа Центарот за вработување.

Веб страна: https://www.mediaplus.org.mk
Контакт телефон: 075210977
Контакт емаил: vrabotuvanje@mediaplus.org.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Проект асистент

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zdruzenie na gragjan...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Штипски

Оглас: ЗГ Медиа плус има потреба од едно л...

Проектен офицер

0 favorite Објавен: 16-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународна фондациј...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Скопски

Оглас: Background Since the beginning ...

Координатор

1 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународна фондациј...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Скопски

Оглас: Project Coordinator for North Maced...

Останати огласи во ист регион

Работник на бензинска пумпа

5 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

1 favorite Објавен: 28-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРКРЕДИТ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Се бараат 2-ца извршители за дигита...

Телефонски оператор

9 favorite Објавен: 28-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРКРЕДИТ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Агентот за продажба води активна ко...

Општ работник

2 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Возач

3 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Возач со Ц категорија Винарска...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Штип

Оглас: ...