ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент

3favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: ГБЦ Комуникации  |  Индустрија: Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHKON
Работно место: Асистент
Компанија: ГБЦ Комуникации
Индустрија: Администрација
Реон: Штип
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 29-03-2019
Плата: 17119
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС или ВСС

Детали за огласот:

ГБЦ Комуникации, заедно со ТРД Радио Канал 77 кој е дел од ГБЦ, има потреба од 1 лице за работа како асистент за развој и инвестиции.Предност имаат лица кои поседуваат работно искуство и имаат познавање на англиски и грчки јазик.

Веб страна: http://www.gbccom.com.mk
Контакт телефон: 032/397-707
Контакт емаил: vrabotuvanje@kanal77.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурително брокерс...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Потпретседател на комисија

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИС...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Неготино

Оглас: ...

ADMINISTRATIVE OFFICER

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Персонал ЛТД Дооел

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Personal LTD, a British owned compa...

Logistic Coordinators

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Останати огласи во ист регион

Возач

3 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Возач со Ц категорија Винарска...

Телефонски оператор

9 favorite Објавен: 28-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРКРЕДИТ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Агентот за продажба води активна ко...

Благајник

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за прередува...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Проект асистент

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zdruzenie na gragjan...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Штипски

Оглас: ЗГ Медиа плус има потреба од едно л...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Штип

Оглас: ...

Асистент

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРД Радио Канал 77

Индустрија: Администрација

Регион: Штипски

Оглас: ГБЦ Комуникации, заедно со ТРД Ради...