ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Висинец - монтер

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKOF
Работно место: Висинец - монтер
Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 15-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: способност за работа на висина; работно искуство со челични конструкции; монтажа на телекомуникациска опрема.
Детали за огласот:

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од висинец - монтер за работа на челични конструкции. Предност ќе имаат апликантите кои ги имаат следните квалификации:

способност за работа на висина; работно искуство со челични конструкции; монтажа на телекомуникациска опрема.

Заинтересираните апликанти, со и без работно искуство, своите податоци можат да ги испратат на kariera@pasent.mk.

За дополнителни прашања и информации контактирајте нѐ на 02 2 447 444, секој работен ден од 9:00 до 17:00 часот.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Drustvo za promet i ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Темс холдинг со седиште во ...

Економист

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОП ИНЖЕНЕРИНГ доое...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фиримата Коп инженерниг има потр...

Архитект

2 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

електричар/електромонтер

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СБТЕЧ ДОО Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Кранист

0 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pera Construction En...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Кранист со работно искуство...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MARIVA INVEST

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од елект...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопје

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Програмер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРИСАЈКЛ ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Монтер - заварувач

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДОО...

Висинец

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДОО...