ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: КОКО-СЛ2013 ДООЕЛ ув...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHKNN
Работно место: Келнер
Компанија: КОКО-СЛ2013 ДООЕЛ увоз-извоз с.Слепче Демир Хисар
Индустрија: Угостителство
Реон: Демир Хисар
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076428222
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Готвач

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Професионални сте, брзи сте, вредни...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Персонал

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТАБ Лимитед Македони...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторанот Usta Dönerci вработува е...

Келнер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

КЕЛНЕР

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Delikates D.O.O.E.L.

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Готвач

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОКО-СЛ2013 ДООЕЛ ув...

Индустрија: Разни области

Регион: Демир Хисар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Готвач

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОКО-СЛ2013 ДООЕЛ ув...

Индустрија: Разни области

Регион: Демир Хисар

Оглас: ...