ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект-дизајнер

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Заштитно друштво за ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKMK
Работно место: Архитект-дизајнер
Компанија: Заштитно друштво за производство трговија угостителство транспорт градежништво и услуги ЕУРО ПРОЕКТ ГКЕ ДООЕЛ експорт-импорт Гостивар
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Гостивар
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Градежен работник

0 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pera Construction En...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежен работник со и без квалифик...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: rabota

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Охридски

Оглас: Потребни се општи работници за град...

Монтер

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Drustvo za promet i ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Темс холдинг со седиште во ...

Градежен инженер/Архитект

3 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pera Construction En...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: - градежен инженер / архитект за ра...

Комерцијалист, магационер

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОДОПЛАСТ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кочански

Оглас: Продажба на делови за надворешен во...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Ракувач со шивачка машина за тапацирање

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОТО ЛУХ ВР ШОП ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Шеф

5 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гостиварски

Оглас: Дејноста на компанијата НЕФА МЕБЕ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...