ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

45favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKLO
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина МАКМЕДИКА-Р Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 16-03-2019
Отворен до: 15-05-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 06-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребен е еден готвач во дом за ст...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 17-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Петровец

Оглас: ...

Домаќин-економ

0 favorite Објавен: 10-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Домар за работа во старски дом Терз...

Електро техничар

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аудитива

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Преставништво за слушни апарати Ауд...

Останати огласи во ист регион

Sales agent

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Поради отварање на нова канцеларија...

Store Manager

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризамтр...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Бисера

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Бисера Ив има потреба од р...

Програмски асистент

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato & Divajn Graphic Center – воде...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џусико Компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Смути и џус бар Juicy&Co на фрекфен...