ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Раководител на сервис

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Друштво за промет и ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKJK
Работно место: Раководител на сервис
Компанија: Друштво за промет и услуги АВТО-МОБИЛ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: нема информација
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 21-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

- Средно или високо стручно образование,

- Најмалку 5 години работно искуство,

- Предност имаат кандидатите на возраст од 30 до 40 години,

- Способност за организирање на работата,

- Добри комуникациски способности,

- Основно познавање на работа со компјутери.

Детали за огласот:

Авто-Мобил ДООЕЛ Скопје, специјализирана фирма за сервисирање и продажба на амортизери и делови за подвозје, има пореба од “Раководител на сервис”.

Потребни квалификации: - Средно или високо стручно образование,

- Најмалку 5 години работно искуство,

- Предност имаат кандидатите на возраст од 30 до 40 години, - Способност за организирање на работата, - Добри комуникациски способности, - Основно познавање на работа со компјутери.

Авто-Мобил нуди: - Солидна плата, - Добри услови за работа, - Осумчасовно работно време, - Почитување на празници и неработни денови, - Колегијална и продуктивна атмосфера.

Заинтересираните кандидати да го испратат своето CV на avto_mobil@yahoo.com најдоцна до 20-ти март 2019.

Веб страна: www.amortizeri.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 26-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач механичар База Велес

3 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велес

Оглас: Помош на пат, Шлепување и Сервисни...

Возач на автобус

1 favorite Објавен: 19-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Возач

5 favorite Објавен: 14-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велешки

Оглас:  Помош на пат, Шлепување и Сервисн...

Инженер

2 favorite Објавен: 25-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битолски, Велешки, Д...

Оглас: Лице со високо техничко образование...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Кочани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INTEGRAL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: нема информација

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Скопј...

Оглас за вработување во КаСис АД Скопје

1 favorite Објавен: 20-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Стручен соработник - 2 позиции (м/ж)

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: Босналијек  е најголе...

Се бараат работници

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Fojako

Индустрија: Градинарство и хорти...

Регион: нема информација

Оглас: Градинарскиот центар и расадник ...

Microsoft System Engineer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: This job is the next big step up in...

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to work in big Internat...