ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Раководител на сервис

0favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: Друштво за промет и ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKJK
Работно место: Раководител на сервис
Компанија: Друштво за промет и услуги АВТО-МОБИЛ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: нема информација
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 21-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

- Средно или високо стручно образование,

- Најмалку 5 години работно искуство,

- Предност имаат кандидатите на возраст од 30 до 40 години,

- Способност за организирање на работата,

- Добри комуникациски способности,

- Основно познавање на работа со компјутери.

Детали за огласот:

Авто-Мобил ДООЕЛ Скопје, специјализирана фирма за сервисирање и продажба на амортизери и делови за подвозје, има пореба од “Раководител на сервис”.

Потребни квалификации: - Средно или високо стручно образование,

- Најмалку 5 години работно искуство,

- Предност имаат кандидатите на возраст од 30 до 40 години, - Способност за организирање на работата, - Добри комуникациски способности, - Основно познавање на работа со компјутери.

Авто-Мобил нуди: - Солидна плата, - Добри услови за работа, - Осумчасовно работно време, - Почитување на празници и неработни денови, - Колегијална и продуктивна атмосфера.

Заинтересираните кандидати да го испратат своето CV на avto_mobil@yahoo.com најдоцна до 20-ти март 2019.

Веб страна: www.amortizeri.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДУБРОВКИЊА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од магационер-дистриб...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТГ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штипски

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп -Штип ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Куманово

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битолски, Дебарски, ...

Оглас: За сите идни и веќе дипломирани маш...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Куманово

Оглас: ...

Vozac so E kategoria

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Vozac so E kategorija...

Останати огласи во ист регион

Работници/ки за на бензинска пумпа ; Келнер/ка

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Се  бараат работници/ки за ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: нема информација

Оглас: За нашиот клиент, Gio Gio Gelato...

Prodavac/ka

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: bajk shop prilep

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: SE BARA PRODAVAC/KA ZA VO PRODAV...

Офсет Машинист

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bato&Divajn Graphics...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: BATO & DIVAJN Graphic Center...

Java Developer

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...

келнери/ки - шанкери/ки - салатер/ка - помошник пица мајстор

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гран Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Гранклуб има потреба од персонал...