ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ГОТВАЧ

1favoriteОбјавен на: 15-03-2019  |  Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHKFM
Работно место: ГОТВАЧ
Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД Скопје
Индустрија: Хотелиерство
Реон: нема информација
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна: www.makedonijaturist.com.mk
Контакт телефон: 070377833
Контакт емаил: vasko.ristov@bellevue.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Рецепционер(ка)

5 favorite Објавен: 07-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DOOEL HOTEL LAGADIN ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: ПЛАТА  14000/17000 ДЕНАРИ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ван-Мак

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Конкурс за вработување. Хотел Скве...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 23-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Panoramika Design & Spa го пр...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Аристократ

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Aristocrat & Fish Restaurant ...

Угостителски работници

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Беровски, Битолски, ...

Оглас: Хотел Изгрев кој се наоѓа на крајбр...

Собар/ka

1 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Сенигаллиа

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од собарка. Вашето CV...

Останати огласи во ист регион

Оглас за вработување во КаСис АД Скопје

1 favorite Објавен: 20-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

МАРКЕТТИНГ АГЕНТ ЗА РЕКЛАМИ НА ИНФОРМАТИВЕН ПОРТАЛ

1 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МЕДИА-КОСНАЛТИНГ СКО...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИА КОНСАЛТИНГ СКОПЈЕ има потр...

Senior C++ Software Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to be part of big Inter...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INTEGRAL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: нема информација

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Скопј...

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to work in big Internat...

Дистрибутер - Струмица

1 favorite Објавен: 16-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...