ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по општа медицина

0favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Примарна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHKFH
Работно место: Доктор по општа медицина
Компанија: Примарна здравствена установа -Поликлиника од примарна здравствена заштита со биохемиска лабараторија ГАЛМЕДИКУС Неготино
Индустрија: Медицина
Реон: Неготино
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Fizioterapevt/ Maser

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу ем-дент

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ЕМЕРГЕНЦА има потреба од следни...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АСКЛЕПИОС 2

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Итно е потребен специјалист по инте...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицински сестри во Скопје и Тетово

2 favorite Објавен: 14-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје и Тетово

Оглас:   “Систина Офт...

Универзитетски професор по медицина

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИТ Универзитет-Репу...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...