ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Машински инженер

0favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Друштво за осигурува...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHJOK
Работно место: Машински инженер
Компанија: Друштво за осигурување ЕУРОСИГ АД Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Центар
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 40000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Машино-монтер

0 favorite Објавен: 20-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат 4 сервисери и монтажери н...

Машиновозач на дизел влечни возила

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Машинство

Регион: Врапчиште

Оглас: ...

Машински техничар за одржување на процесна опрема

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АД Водостопанство на...

Индустрија: Машинство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АД Водостопанство на...

Индустрија: Машинство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Металоглодач/Металостругар

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VPM CNC DREHTECHNIK

Индустрија: Машинство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фирмата VPM CNC-Drehtechnik има пот...

Останати огласи во ист регион

Пеглач на алишта

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер на систем

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за телекомуникациски уреди и мрежи

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Други продавачи

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...