ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинженер за јака струја

0favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Друштво за електроин...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHJML
Работно место: Електроинженер за јака струја
Компанија: Друштво за електроинсталатерски и занаетски работи производство трговија и услуги ОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Инжинерство
Реон: Шуто Оризари
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 11-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНСАЈД ДЕВЕЛОПМЕНТ Д...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер по геодезија

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за организација на работата

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 16-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за телекомуникации

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Македонски Телеком А...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...