ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

2favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHJMG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа - ординација по општа медицина ДР.ЛЕНЧЕ КОВАЧЕВСКА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Ѓорче Петров
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 19000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Неговател/ка

2 favorite Објавен: 17-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ ФЕНИКС ПРЕМИУМ има потреба од...

Негувателка

1 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ  ФЕНИКС ПРЕМИУМ има по...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Lekar po opshta medicina

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU Viktoria

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара лекар по општа медицина ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Medicinska sestra

1 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ ГЕРОМЕДИКАЛ ФЕНИКС има потр...

Останати огласи во ист регион

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Бисера

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Бисера Ив има потреба од р...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм аптеки во Тинекс ...

Store Manager

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...

Економист за банкарство

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПроКредит Банка АД С...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризамтр...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмски асистент

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato & Divajn Graphic Center – воде...