ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинженер за јака струја

0favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Друштво за електроин...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHJLO
Работно место: Електроинженер за јака струја
Компанија: Друштво за електроинсталатерски и занаетски работи производство трговија и услуги ОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Шуто Оризари
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Call Center Agent with English

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title : English Language Repres...

ИТ Инженер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Telecom/IT Engineer Huawei Techn...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: СК

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME POSI...

Customer Support Resentative

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title : HIRING FULL TIME CUSTOM...

CUSTOMER SUPPORT CONSULTANT

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: СК

Оглас: Job Title : HIRING FULL TI...

Доставувач

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од дечко за достава н...