ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

0favoriteОбјавен на: 14-03-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHJLI
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за трговија и услуги БАД-АГЕНС Бадева Зорка ДООЕЛ експорт-импорт Кавадарци
Индустрија: Сметководство
Реон: Кавадарци
Отворен од: 15-03-2019
Отворен до: 18-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џококо ДООЕЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро ЏО-КО-КО ДООЕЛ...

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 12-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Сметководствената фирма Профекс ...

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика за произвоство на средства ...

сметководител

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕРИФИКА СМТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара само апсолвенти на сметково...

Account Manager for International Clients

Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сарај Медикал

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ Опис на р...

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Profeks Konsalting P...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствената фирма Профекс Кон...

Останати огласи во ист регион

Продавач

13 favorite Објавен: 06-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Портир-Стражар

4 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Референт за транспорт

1 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународната компанија за управува...

сметководител

9 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Администрација

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Работник на бензинска пумпа

7 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач

2 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународната компанија за управува...