ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

2favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHIMF
Работно место: сметководител
Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО Битола
Индустрија: Сметководство
Реон: Битола
Отворен од: 14-03-2019
Отворен до: 17-03-2019
Плата: 27000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 12-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Сметководствената фирма Профекс ...

сметководител

2 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АД АНГРОПРОМЕТ-ТИКВЕ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика за произвоство на средства ...

сметководител

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна високообраз...

Индустрија: Сметководство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Стручен Соработник

2 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦСИ КОНСАЛТИНГ СЕРВИ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од стручен соработник...

сметководител

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОНДАЦИЈА НОВО ОБРАЗ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

4 favorite Објавен: 26-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

4 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

1 favorite Објавен: 26-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КЕОПС ПЛУС ДООЕЛ Бит...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Dr. Petar Talevs...

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: Се бара медицинска сестра за работа...

Монтер на мебел

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

5 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛИКАТЕС ЕМ 87 ДООЕ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа во маркет ...