ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ОПЕРАТОРИ

0favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHIIJ
Работно место: ОПЕРАТОРИ
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: нема информација
Отворен од: 13-03-2019
Отворен до: 20-03-2019
Плата: 18 000 - 24 000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС ВСС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕРИ

КОМУНИКАЦИСКИ СПОСОБНОСТИ

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А&М Фашион Гроуп

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: A&M Clothes Jack & Jones Premium Re...

Возач

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Санмарти доо

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Возач со категорија Ц и претходно р...

Демонстратор за продажба

0 favorite Објавен: 15-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

1 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ТЕБА ГРУП АГРО ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Т-МАРКЕТИ ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ З...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Чаир

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Леска ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: За потребите на нашата малопродажна...

Останати огласи во ист регион

Монтер - висинец

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДОО...

Busines Analyst

0 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСПЕКТ ДОО Скопје

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: ASPEKT is Software Development a...

Financials Data and Service Desk Analyst

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Македонски железници Транспорт АД – Скопје објавува оглас за вработување на 11 (единаесет) работника

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Стопанска комора на Македонија

0 favorite Објавен: 07-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Key Account Specialist

Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСПЕКТ ДОО Скопје

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ASPEKT is Software Development a...