ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавачка

2favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: Сендвичара 777 Скопј...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHIIF
Работно место: Продавачка
Компанија: Сендвичара 777 Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-03-2019
Отворен до: 15-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

не е потребно работно искуство

Детали за огласот:

СЕНДВИЧАРА 777 вработува провачка,работно време (прва смена)

Веб страна:
Контакт телефон: 070 308 257
Контакт емаил: boxing@mail.net.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Садомијач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za sa...

Келнер

1 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВ КСМЕТ ДООЕЛ изво...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец-поединец за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Служител

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Келнер

2 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струга

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца ...

сметководител

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МА-ГО КОМПАНИ ДООЕЛ ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМПЕРАЛИС ГМБ ДОО ув...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...