ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Систем администратор

0favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: Агенција за привреме...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHIHL
Работно место: Систем администратор
Компанија: Агенција за привремени вработувања Агенција за вработување-Доверба Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Центар
Отворен од: 14-03-2019
Отворен до: 17-03-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ССмедиа ДК ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ПЛАТЕНА ПРАКСА СО МОЖНОСТ ...

Java Developer

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...

Систем администратор

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПР Технологии

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности и опис на работни акти...

Senior QA Engineer

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: On behalf of our Client, which p...

Office Manager

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: InPlayer Ltd

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: At InPlayer we develop the next gen...

PHP Developer

0 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nebiz IT DOOEL

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: We are looking for a PHP Career Sta...

Останати огласи во ист регион

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ХАЛК БАНКА АД Скопје

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Универзитетски професор по економија

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна високообраз...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Универзитетски професор по економија

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна високообраз...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...