ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

6favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: Друштво за консултан...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHHJO
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за консултантски услуги КОНСАЛТИНГ ИНТЕР ГРУП ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Право
Реон: Скопје
Отворен од: 13-03-2019
Отворен до: 27-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Бараме лице  Диполмормиран правник  за практична обука без работно искуство , со одлично познавање на ангискиот  јазик и  вештина на работа со комјутери (Word, excel)

Сите заинтерисрани кандидати да пратат CV на следниот е-маил:Konsaltingintergrup@gmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Правник

0 favorite Објавен: 25-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Овластено друштво за...

Индустрија: Право

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Правник

5 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ БЛАГОЈА КА...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Психолог

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за менаџмент...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРТО ДЕНТА ЕС ДОО Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Соработник за информатичка поддршка

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...