ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

stomatoloska sestra / стоматолошка сестра

14favoriteОбјавен на: 13-03-2019  |  Компанија: ПЗУ ВИТА ДЕНТ  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHHJM
Работно место: stomatoloska sestra / стоматолошка сестра
Компанија: ПЗУ ВИТА ДЕНТ
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-03-2019
Отворен до: 13-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Познавање на работа на компјутер

Детали за огласот:

Барам стоматолошка,медицинска сестра или забен техничар со положен државен испит  за работа во стоматолошка ординација

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 05-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: pzu trajkovi veles

Индустрија: Медицина

Регион: Велешки

Оглас: ПЗУ Трајкови-ординација по интерна ...

Лекар

5 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ,,ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ 1" ВРАБОТУВА...

Дефектолог

2 favorite Објавен: 07-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аудитива

Индустрија: Медицина

Регион: Штипски

Оглас: Преставништво за слушни апарати Ауд...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU POLIKLINIKA MAGD...

Индустрија: Медицина

Регион: Охридски, Струшки, Ц...

Оглас: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА МАГДИС ИМА ПОТРЕБА ...

Забен Техничар

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дентал Студио

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дентал Студио- Скопје има потреба о...

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 30-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: стоматолошка ординац...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: стоматотолошка ординација има по...

Останати огласи во ист регион

Доктор по медицина оториноларинголог

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРТО ДЕНТА ЕС ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРТО ДЕНТА ЕС ДОО Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...