ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Возач на камион Е категорија

1favoriteОбјавен на: 12-03-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHHFN
Работно место: Возач на камион Е категорија
Компанија: Друштво за транспорт,трговија и производство МАЛИНКОВ-ШПЕД МБ ДООЕЛ експорт-импорт Кавадарци
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: нема информација
Отворен од: 12-03-2019
Отворен до: 12-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: професионален возач на товарно возило
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за транспорт

3 favorite Објавен: 07-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: ТИМ ШПЕД ЈВТ ДООЕЛ Скопје има потре...

Диспечер/ка

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Predstavnistvo so lokacija vo Skopj...

Професионален Возач

1 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Se vrabotuva vozac so e kategori...

Менаџер за логистика

1 favorite Објавен: 07-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мајанца Шпед Дооел С...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Работни обврски: • Планирање, орга...

Диспечер/ка

2 favorite Објавен: 08-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global 1 logistics

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Truck Dispatcher The primary role...

Диспечер/ка

2 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Магнум Транспорт

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Американска транспортна компаниј...

Останати огласи во ист регион

Офсет Машинист

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bato&Divajn Graphics...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: BATO & DIVAJN Graphic Center...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 19-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕЛДАКО-БИСЕР ДООЕЛ у...

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: Potrebni se dve devojki za proda...

келнери/ки - шанкери/ки - салатер/ка - помошник пица мајстор

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гран Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Гранклуб има потреба од персонал...

Работници/ки за на бензинска пумпа ; Келнер/ка

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Се  бараат работници/ки за ...

Доктор специјалист - психијатар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: ПЗУ Еумедика плус  има потр...

Оглас за вработување и платена практична работа во Таргет груп ДОО Скопје

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...