ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

МОНТЕРИ ЗА КЛИМА УРЕДИ

0favoriteОбјавен на: 12-03-2019  |  Компанија: ВИСИОН ПРО ДООЕЛ  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHGKN
Работно место: МОНТЕРИ ЗА КЛИМА УРЕДИ
Компанија: ВИСИОН ПРО ДООЕЛ
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 12-03-2019
Отворен до: 31-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ДРУШТВОТО ВИСИОН ПРО ДООЕЛ СКОПЈЕ ЗА СВОИТЕ РАБОТНИ ПРОЕКТИ ИМА ПОТРЕБА ОД 2 МОНТЕРИ ЗА КЛИМА УРЕДИ.

КАНДИДАТИТЕ ТРЕБА ДА ИМААТ ССС, ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА Б КАТЕГОРИЈА И ЗАДОЛЖИТЕЛНО РАБОТНО ИСКУСТВО ВО ОБЛАСТА НА МОНТАЖА НА КЛИМА УРЕДИ.

Веб страна:
Контакт телефон: (02) 3060-605
Контакт емаил: contact@vision-pro.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Пекар

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕКАРА ПАШОВИ ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Аниматор

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за продукциј...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Вработување во МОНЕТА на работна позиција Оператор во секторот Оператива и IT

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Книговодител

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

2 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

C/C++ Developer

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ITEAM

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: нема информација

Оглас: If you want to work in big Internat...

Работници во производство

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: Што нудиме Минимална загара...

Оглас за вработување во TabTale

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior Business Analyst

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Who We Are InPlayer and Massive Int...

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА во JYSK СКОПЈЕ и Тетово

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: JYSK е меѓународен малопродажен ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INTEGRAL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: нема информација

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ Дооел од Скопј...