ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ

7favoriteОбјавен на: 12-03-2019  |  Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHGHL
Работно место: АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ
Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола
Индустрија: Прехранбена
Реон: Битола
Отворен од: 12-03-2019
Отворен до: 24-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Административен  работник во Сметководство и Финансии во Битола.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

1.       Завршено високо образование – Економски Факултет

2.       Одлично познавање на Англиски јазик (вербална и писмена комуникација);

3.       Со и без работно искуство.

4.       Напредно познавање на MS Office – пакетот и останати компјутерски познавања.

ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

1.       Одлични комуникациски вештини;

2.       Способност за тимска работа;

3.       Организациска и аналитичка способност;

4.       Самоиницијативност, лојалност и одговорност во извршувањето на работните задачи;

5.       Професионален и позитивен однос.

Заинтересираните кандидати да достават CV со СЛИКА на Македонски Јазик на следната e-mail адреса: vrabotuvanje@cermat.com.mkсо ЗАДОЛЖИТЕЛНА назнака: Апликација за Административен работник во сметководство и финансии, најдоцна до 24.03.2019 година.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Пекар

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Персонал за продажба

2 favorite Објавен: 07-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: За потребите на нашата фирма, по...

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

2 favorite Објавен: 09-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПАЛАДИНИ ПАК

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: - Прием на нарачки и дистрибуциј...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибут...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМП СОЛЕТА Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Личен профил: • Одговорност и пр...

Месар

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Marjan koop

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Механичар - Електричар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хемометал Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Механичар за трактори и земјоделска...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

1 favorite Објавен: 21-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН СООБРАЌАЕН ЦЕНТАР...

Индустрија: Машинство

Регион: Битолски

Оглас: СН СООБРАЌАЕН ЦЕНТАР ДОО БИТОЛА е с...

Видео Монтажер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Веб Девелопер

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Video Production Editor We are l...

Останати огласи од иста компанија

Дистрибутер - Струмица

10 favorite Објавен: 26-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...

Дистрибутер - Скопје

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...