ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ

7favoriteОбјавен на: 12-03-2019  |  Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHGHL
Работно место: АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ
Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола
Индустрија: Прехранбена
Реон: Битола
Отворен од: 12-03-2019
Отворен до: 24-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Административен  работник во Сметководство и Финансии во Битола.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

1.       Завршено високо образование – Економски Факултет

2.       Одлично познавање на Англиски јазик (вербална и писмена комуникација);

3.       Со и без работно искуство.

4.       Напредно познавање на MS Office – пакетот и останати компјутерски познавања.

ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

1.       Одлични комуникациски вештини;

2.       Способност за тимска работа;

3.       Организациска и аналитичка способност;

4.       Самоиницијативност, лојалност и одговорност во извршувањето на работните задачи;

5.       Професионален и позитивен однос.

Заинтересираните кандидати да достават CV со СЛИКА на Македонски Јазик на следната e-mail адреса: vrabotuvanje@cermat.com.mkсо ЗАДОЛЖИТЕЛНА назнака: Апликација за Административен работник во сметководство и финансии, најдоцна до 24.03.2019 година.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sendvicara Medzik

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работничка за во сендвичара...

Одржувач

6 favorite Објавен: 03-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Компанија со долгогодишно искуство ...

Продавач

1 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FCC

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бара работничка ( подготвување н...

Одржувач

0 favorite Објавен: 30-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кавадаречки

Оглас: Компанија со долгогодишно искуство ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 19-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Светот на кафето

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата “Светот на кафето” обј...

Одржувач на машини за кафе и храна

4 favorite Објавен: 31-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: Компанија со долгогодишно искуст...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

2 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: ИНТ Глобал Инженеринг има потреб...

Соработник

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско услужно и п...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

4 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УБЕРВОРКС ДООЕЛ Бито...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...