ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Агент за продажба

0favoriteОбјавен на: 12-03-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLHGHG
Работно место: Агент за продажба
Компанија: нема информација
Индустрија: нема информација
Реон: Македонија
Отворен од: 12-03-2019
Отворен до: 19-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Агенти за директна или телефонска продажба
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

SSS

Детали за огласот:

Реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии објавува оглас : Агенти за директна или телефонска продажба - Реон Македонија. Старосната граница како и работниот статус воопшто не се важни. Кандидатите треба да имаат само интерес за работа, а фирмата ги обучува и оспособување кандидатите за работа. Посебни квалификации не се потребни освен желба за работа, позитивна енергија и добро расположение на кандидатите.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шивач

0 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: -обиколка на продажни места -унап...

Ракувач со линија за составување на тапацирани производи

0 favorite Објавен: 25-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КИЕЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Желино

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 25-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 25-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Нала Дооел

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Нала дооел - компанија која се б...

Општ работник

0 favorite Објавен: 25-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД ДЗП КЛЕЧОВЦЕ ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фармацевтската компанија ДЕМАКС НОВ...

НЕЗАВИСЕН КОМЕРЦИЈАЛИСТ НА ТЕРЕН

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОДОПЛАСТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Независен комерциалист - Се бара ко...

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sanus vite doo Skopj...

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Санус Вите доо Скопје бара продукт ...

Возач

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селлексико.Доо

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Селлексико.Доо има потреба од возач...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: -обиколка на продажни места -унап...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Superior Dispatch Se...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Superior Dispatch Service, located ...

Останати огласи од иста компанија

Google Ads Lead

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Google Ad’s Lead is a tru...

Java Developer

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...

Оглас за вработување и платена практична работа во Таргет груп ДОО Скопје

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Државно правобранителство на Република Северна Македонија

0 favorite Објавен: 25-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Магационер

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

Оглас за вработување на Менаџер на производство во BATO & DIVAJN

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...