ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Експерт по математика

3favoriteОбјавен на: 10-03-2019  |  Компанија: Sigmoidgroup  |  Индустрија: Информатика


Статус: Активен
Код на огласот: TGLHFFI
Работно место: Експерт по математика
Компанија: Sigmoidgroup
Индустрија: Информатика
Реон: Скопје
Отворен од: 18-03-2019
Отворен до: 29-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

- професор по математика

- студент/дипломец по математика на ПМФ

- студент/дипломец на Електротехнички факултет

- експерт по математика

Детали за огласот:

Компанијата Сигмоидгруп бара експерти по математика за подготовка на материјали по математика и работа на иновативна платформа за изучување на математика.

Веб страна: www.sigmoidgroup.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@sigmoidgroup.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

ASP.NET (Junior) програмери

2 favorite Објавен: 19-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Cuspis Solutions

Индустрија: Информатика

Регион: Skopje

Оглас: Се бараat ASP.NET (Junior) прогр...

Веб програмер

0 favorite Објавен: 24-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Join the world’s largest virtual co...

Remote Full-stack JavaScript Developer (Node.js) – Intermediate+

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Join the world’s largest virtual co...

Senior Business Analyst

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Interactive...

Senior Business Analyst

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Who We Are InPlayer and Massive Int...

Програмер

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Join the world’s largest virtual ¬¬...

Останати огласи во ист регион

Одржувач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје има потреба од одрж...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМПЕРАЛИС ГМБ ДОО ув...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работник за работна позициј...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца ...

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за одгледува...

Индустрија: Шумарство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца ...

Account Manager for International Clients

Објавен: 09-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: As a graphic designer you will be w...

ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Основни одговорности: &nb...

Internship - Graphic Designer

0 favorite Објавен: 10-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас:  We are looking for graphic...

Наставник по математика

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Сигмоидгруп бара експер...

Internship Front-End Web Developer

0 favorite Објавен: 10-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Sigmoidgroup

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: We are looking for a Front-End W...