ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач во Книготека Икона

2favoriteОбјавен на: 09-03-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Активен
Код на огласот: TGLGOMI
Работно место: Продавач во Книготека Икона
Компанија: Друштво за трговија и услуги ИКОНА ДООЕЛ увоз извоз Скопје
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 09-03-2019
Отворен до: 23-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Познавање и интерес за учење на нови книги

Познавање на англиски јазик

Желба за работа во продажба

Детали за огласот:

Книготека Икона има потреба од продавач во книжара.

Кандидатите треба да поседуваат:

Комуникациски вештини Флексибилност за работа во смени Познавање на книги Основно 
Веб страна: www.ikona.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: office@ikona.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Офсет печатар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичко ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Карпош

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Продавач во Книготека Икона

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ikona

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Promoter i prezenter

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: d.o.o.Medija Planet

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради ...

Останати огласи во ист регион

Инженер на систем

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Инженер за телекомуникациски уреди и мрежи

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач во Книготека Икона

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Книготека Икона има потреба од п...