ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач во Книготека Икона

2favoriteОбјавен на: 09-03-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLGOMI
Работно место: Продавач во Книготека Икона
Компанија: Друштво за трговија и услуги ИКОНА ДООЕЛ увоз извоз Скопје
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 09-03-2019
Отворен до: 23-03-2019
Плата: 15000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Познавање и интерес за учење на нови книги

Познавање на англиски јазик

Желба за работа во продажба

Детали за огласот:

Книготека Икона има потреба од продавач во книжара.

Кандидатите треба да поседуваат:

Комуникациски вештини Флексибилност за работа во смени Познавање на книги Основно 
Веб страна: www.ikona.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Книговезец

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Бутел

Оглас: ...

Печатар на повеќебојни печати во офсет

2 favorite Објавен: 07-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Кочани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компанија...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор/Организатор

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сигурност ДП

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: - administrativna-komercijalna...

менаџер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...