ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Administativen asistent

3favoriteОбјавен на: 06-03-2019  |  Компанија: Ein Sof  |  Индустрија: Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGLGLML
Работно место: Administativen asistent
Компанија: Ein Sof
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 07-03-2019
Отворен до: 15-04-2019
Плата: 25500
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-Миним.ССС;

-Со или без работно искуство

-Добри организациски и аналитички способности

Детали за огласот:

Firma za kompjuterski inzenering,proizvodstvo i konstalting uslugi Ein Sof od Skopje zaradi zgolemen obem na predmetot na rabota vrabotuva:

-Administrativen asistent na Generalen Menadzer 1 lice; 

-Tehnicki Asistent-sekretarka 1 lice;

-Rabotniot odnos se zasnova na traen vremenski interval na neopredeleno vreme,stalen raboten odnos.

-Rabotno iskustvo ne e zadolzitelno.

-Odlicen mesecen nadomestok za plata i zasebni bonusi.

Svoe Cv i slika pratete na: ljupcosharkovski@yahoo.com

Izbranite kandidatki ke bidat iskontaktirani i povikani za intervju.

Ve molime bez telefonski kontaktiranja.

Веб страна: http://www.ein-sof.com/
Контакт телефон: 023090300
Контакт емаил: ljupcosharkovski@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Раководител на сектор

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Account Manager for International Clients

Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Административен службеник

3 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МПЦОА - Дебарско Кич...

Индустрија: Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Regional Coordinator

1 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Peace Corps North Ma...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопје

Оглас: Peace Corps North Macedonia is a...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Оператори за внес на податоци

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Пеглач на алишта

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Administativen asistent

6 favorite Објавен: 10-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ein Sof

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Firma za kompjuterski inzenering...