ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

3favoriteОбјавен на: 05-03-2019  |  Компанија: ПРОМЕДИКА Скопје  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLGJLI
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПРОМЕДИКА Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 05-03-2019
Отворен до: 15-03-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

- ССС/ВССМедицинска сестра

- Познавање на англиски јазик

- Со или без работно искуство

Детали за огласот:

Промедика Офталмологија во насока на проширување на својот тим, вработува медицинска сестра.

Сите заинтересирани кандидати за нови предизвици и постојан развој на кариерата, може да испратат своја кратка биографија - CV на следната e-mail адреса: promedikavrabotuvanje@promedika.com.mk

Веб страна: www.promedika.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Санус Вите бара Продукт менаџер ...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Feniks Premium dom za stari lica...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу ем-дент

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ЕМЕРГЕНЦА има потреба од следни...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: 101 HAIR CARE doo

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: 101 Clinic бара медицинска сестра з...

Негувателка

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

сметководител

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија за пот...

Останати огласи во ист регион

Работник на утовар и истовар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Сметководствената фирма Профекс ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Советник за односи со јавноста

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Медиуми

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...