ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

4favoriteОбјавен на: 05-03-2019  |  Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕ...  |  Индустрија: производство на чели...


Статус: Активен
Код на огласот: TGLGJLG
Работно место: МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР
Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: производство на челични конструкции
Реон: Куманово
Отворен од: 04-03-2019
Отворен до: 04-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ВСС, со и без работно искуство

Детали за огласот:

ВСС, со и без работно искуство

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: v.grozdanovska@fam-engineering.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Машински инженер

2 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Машински Инженер, ВСС, со или без р...

Хигиеничар на производствени - работни простории

8 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

сметководител

2 favorite Објавен: 23-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ НОВАЛЕК

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Аптека Новалек од Куманово бара фар...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Menta Farm

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевт/ фармацевтски тех...