ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Приправник

14favoriteОбјавен на: 04-03-2019  |  Компанија: Извршител Борис Пљак...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLGJFJ
Работно место: Приправник
Компанија: Извршител Борис Пљаков од Велес
Индустрија: Право
Реон: Велес
Отворен од: 04-03-2019
Отворен до: 04-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Правен факултет

Детали за огласот:

ИЗВРШИТЕЛ БОРИС ПЉАКОВ Велес има потреба од дипломиран правник - приправник

Заинтересираните кандидати да достават CV на следната адреса: izvrsitel_bpljakov@yahoo.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Бојан Ваневс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Ваневски има...

Стручен Соработник

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Башким Амети има потреба од...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 23-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Татјана Наце...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Татјана Нацевска бара Адвок...

Правник

28 favorite Објавен: 25-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ЕЛЕНА КОЦЕВС...

Индустрија: Право

Регион: Чаир

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТСКО ДРУШТВО Р...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско друштво Ружојчиќ Скопје,...

Приправник

1 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нотар Снежана Видовс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Нотар Снежана Видовска прима 2 нота...

Останати огласи во ист регион

Возач

11 favorite Објавен: 27-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Работа во каменолом. Возач на граде...

Пекар

2 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Пеглач

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MK ELINA

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: Кандидатите пријавени за пеглачи...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

3 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe Igroteka Happy ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Велес

Оглас: нема информација...

сметководител

4 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Оператор за печење на емајлирани елементи

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...